YİMER 157 LONDRA’DAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜ

YİMER 157 LONDRA’DAN ÖDÜLLERLE DÖNDÜ


YİMER 157 “Jüri Özel Ödülü” ve “En İyi Çok Dilde Hizmet Veren Çağrı Merkezi Ödülü” ile ülkemizi gururlandırdı.

Bu yıl 17.si düzenlenen ve 64 ülkeden 1100 katılımcının yer aldığı Avrupa İletişim Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri (ECCCSAs) Zirvesinde YİMER 157 “Jüri Özel Ödülü” ve “En İyi Çok Dilde Hizmet Veren Çağrı Merkezi Ödülü”ne layık görüldü.

Finale kalan 17 ülkeden 124 proje arasında yapılan çok yönlü değerlendirmeler sonucunda mutlu sona ulaşan YİMER157’ye ödülü, 28 Kasım 2017 tarihinde İngiltere’nin başkenti Londra düzenlenen galada verildi.

Her yıl düzenlenen Avrupa İletişim Merkezleri ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri, Avrupa’daki iletişim merkezleri ve müşteri hizmetleri sektöründeki proje ve kuruluşların değerlendirildiği ve ödüllendirildiği prestijli bir etkinliktir. Organizasyon 26 kategoride gerçekleştirilmiş olup, mükemmeli bulma ve teşvik etme amacı ile yapılmaktadır.

Birleşik Krallık Çağrı Merkezi Yönetim Derneği CEO’su ve Avrupa Çağrı Merkezi Organizasyonları Konfederasyon Başkanı Sayın Ann Marie STAGG yapılan sunum ve ödül takdiminde YİMER 157’ye özellikle değindi.

Sayın STAGG YİMER 157’nin “Türkiye’de yaşayan yabancılar için 7/24, 6 dilde hizmet verdiğini belirtti.

Kurtarmakta olduğu hayatların ve yaşama geri kazandırdığı canların değerini vurguladıktan sonra ayrım gözetmeksizin yapmaya çalıştığı yardımların gayreti ile bütün çalışmalarda önceliğin hayat kurtarmak olduğunu belirtti.

YİMER 157’nin başarısının herhangi bir kategoriye sığdırılamayacak derecede büyük ve kıymetli olduğunu ifade edilerek, yarışma jürisi tarafından rakip gösterilmeden, alanında tek olarak “Jüri Özel Ödülü” nü ve “En İyi Çok Dilde Hizmet Veren Çağrı Merkezi Ödülü”nü almaya galadaki tüm katılımcıların takdiri ile layık görüldü.

YİMER 157 olarak göstermekte olduğumuz çabaların karşılığını ödüllerle almak, kendimiz ve ülkemiz adına doğru yolda olduğumuzu bir defa daha göstermektedir. Haklı gururumuzu sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.